logo global water filtry do wody
SKLEP INTERNETOWY

Ranking TOP 5 filtrów do wody pod zlew

Opublikowano: 23 lipca 2021

Każdy z nas powinien dbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Jednak w wodzie z kranu mogą znajdować się zanieczyszczenia, metale ciężkie, azotany, pestycydy i inne szkodliwe substancje, przyczyniające się do pogorszenia stanu naszego zdrowia. Woda z kranu, mimo że jest uzdatniana, to jednak wędruje przez różne zbiorniki i rury. Z tego względu może się w niej znajdować azbest i ołów. Stosując filtry do wody pod zlew, nie musimy martwić się tymi zanieczyszczeniami. Zanim jednak zdecydujesz się na zakup konkretnego filtra, możesz udać się do laboratorium z próbką wody, aby dowiedzieć się, co należy z niej usunąć. Nie jest to jednak konieczne, jeśli zdecydujesz się na dobre urządzenie. Chcesz poznać najlepsze filtry do wody pod zlew? Sprawdź poniższy ranking!

5. Filtr wody Pure Aqua

Ranking filtrów do wody pod zlew otwiera urządzenie Pure Aqua, wyposażone w membranę ultrafiltracyjną, która gwarantuje czystą i smaczną wodę. Ten wyjątkowy sprzęt zapewnia cztery stopnie filtracji, dzięki granulkom siarczanu wapnia, filtrowi węglowemu z łupin orzecha kokosowego, membranie ultrafiltracyjnej i KFD- stopie cynku i miedzi. Urządzenie Pure Aqua to innowacyjny, wielostopniowy filtr, charakteryzujący się wysoką skutecznością i niewielkimi wymiarami. Jego dużą zaletą jest fakt, iż umożliwia bardzo łatwą zmianę wkładu. Metoda filtracji zastosowana w Pure Aqua jest niezwykle dokładna, jednak nie niweluje cennych związków mineralnych. W komplecie znajduje się chromowana, elegancka wylewka, którą należy zamontować przy zlewozmywaku. Przy jej pomocy można pobierać świeżą i czystą wodę.

4. Filtr wody GW3 CM UV

Powyższy produkt nie przypadł Ci do gustu? Nie przejmuj się! Przed Tobą kolejne wyjątkowe urządzenie- filtr do wody pitnej pod zlew GW3 CM UV. Ten niezwykły sprzęt opiera się na sześciostopniowym systemie uzdatniania z membraną oraz lampą UV. Jest niezwykle łatwy w montażu, a ponadto charakteryzuje się ergonomicznym kształtem i estetycznym designem. Gwarantuje bardzo dokładną filtrację i usuwa wszelkie zanieczyszczenia, takie jak muł czy piasek. Filtr GW3 CM UV poprawia zapach i smak wody, a także redukuje ilość chloru i innych organicznych związków. To niezwykłe urządzenie jest wyposażone w dwa wstępne wkłady oraz membranę kapilarną, która niweluje bakterie i wirusy. W zestawie GW3 CM UV znajduje się również lampa do wody. Dzięki niej masz szansę pozbyć się nawet 99.9% drobnoustrojów. Należy zaznaczyć, że nie oddziałuje ona niekorzystnie na organoleptyczne parametry cieczy. Woda przefiltrowana przez zestaw GW3 CM UV jest zdrowa, bezpieczna i w pełni oczyszczona. Może być stosowana do celów spożywczych.

3. Filtr wody GW3 CM

Podium rankingu filtrów do wody pod zlew otwiera urządzenie GW3 CM, wyposażone w dwa wkłady sedymentacyjne. Zaletą tego wyjątkowego systemu jest fakt, iż gwarantuje bardzo  dokładną filtrację mechaniczną, dzięki której z wody usuwana jest rdza, piasek i muł. Urządzenie GW3 CM posiada wkład węglowy, który zanieczyszczenia chemiczne, takie jak detergenty, chlor oraz pestycydy. Wkład jest wykonany w postaci spiekanego bloku, który nie uwalnia pyłu węglowego ani drobin węgla do przefiltrowanej cieczy. W zestawie znajduje się również membrana kapilarna, niwelująca bakterie i część wirusów. Jest zbudowana ze specjalnych włókien, które zatrzymują zanieczyszczenia. Należy zaznaczyć, że membrana nie usuwa z wody cennych minerałów. Filtr do wody pod zlew GW3 CM gwarantuje trzyetapową filtrację- powierzchniową, wstępną i finalną. Co zyskujesz wybierając to niezwykłe urządzenie? Przede wszystkim uzdatnioną wodę, pozbawioną patogenów, pyłu węglowego, Salmonelli i innych wirusów oraz bakterii.

2. Filtr wody Cool Water

Drugie miejsce w rankingu filtrów do wody pod zlew zajmuje produkt Cool Water, wyposażony we wkład zmiękczająco-odżelaziający. Zaletą tego urządzenia jest nie tylko funkcjonalność, ale również stylowy i nowoczesny wygląd, który nie będzie wpływał niekorzystnie na design wnętrza. Filtr Cool Water zapewnia trzy etapy filtracji: powierzchniową, wstępną i finalną, która usuwa zanieczyszczenia większe niż 0,02 mikrona. Ponadto to niezwykłe urządzenie posiada membranę kapilarną, czyli innowacyjny filtr, zbudowany z kapilar, który zatrzymuje bakterie, wirusy i zarodniki grzybów. Należy zaznaczyć, że membrana filtrują wodę bez jakichkolwiek odrzutów do kanalizacji. Filtr do wody pod zlew Cool water ma jeszcze mnóstwo dodatkowych zalet, m.in. usuwa pyły węglowe, Escherichia coli, Cryptosporidum i różnego rodzaju patogeny. Ponadto ma niewielkie rozmiary i nadaje się do uzdatniania różnego rodzaju wód.

1. Filtr wody EcoWater EPS-1000

Na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych filtrów do wody pod zlew znalazło się urządzenie EcoWater EPS-1000, czyli jedyny na świecie filtr mikrobiologiczny, który usuwa aż 99,9999 % bakterii. Został on zaprojektowany w Ameryce przez jednego z najlepszych producentów urządzeń uzdatniających wodę- Ecowater. Zatem, jeśli chcesz cieszyć smaczną, zdrową i bogatą w minerały wodą, wybierz filtr EPS-1000. Wykorzystuje on technologię KX® Purifier™, która gwarantuje skuteczne oczyszczanie cieczy i usuwa zapach i smak chloru. Dużą zaletą filtra do wody pod zlew EcoWater jest również fakt, iż niweluje związki arsenu, ołowiu, cysty, a nawet farmaceutyki.

Filtry do wody pod zlew - ranking

Gdy już wiesz, jakie są najlepsze filtry do wody pod kran, z pewnością poradzisz sobie z wyborem urządzenia dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Jeśli jednak nie jesteś pewien, które związki szczególnie psują smak i zapach Twojej wody, możesz przed zakupem filtra wykonać analizę cieczy. W ten sposób sprawdzisz, jakie bakterie, wirusy i zanieczyszczenia występują w wodzie, którą pijesz. Badanie płynów można zrobić w

osmoza
Porozmawiaj z Ekspertami!
Nietypowy problem? Nie wiesz co wybrać?
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ