logo global water filtry do wody
SKLEP INTERNETOWY

Global Water - Filtry do wody 

Szeroki zakres wyboru rozwiązań do uzdatniania wody na najwyższym światowym poziomie

O nas

Poznaj naszą historię i wartości
Nasza historia sięga roku 1991, kiedy Małgorzata i Andrzej Werońscy w trosce o zdrowie swojej rodziny postanowili zadbać o jakość wody, którą pili. Ta troska szybko przerodziła się w pasję, poznawanie nowych produktów i badania nad uzdatnianiem wody. Stopniowo zdobywając wiedzę zaczynaliśmy jako sprzedawcy, a następnie partnerzy krajowych producentów, nawiązywaliśmy kontakty i zdobywaliśmy doświadczenie. Jako jedni z pierwszych założyliśmy sklep internetowy z filtrami do wody. Jednak na przestrzeni tych 30 lat wiele się zmieniło.
Kiedy teraz ktoś zadaje nam pytanie kim jesteśmy, to przede wszystkim mówimy: jesteśmy firmą rodzinną. Jest to dla nas ogromna wartość – wielu specjalistów jest zdania, że to właśnie firmy rodzinne są podstawą naszej gospodarki. Dzisiaj w Global Water mamy dwa pokolenia rodziny Werońskich, dzięki czemu możemy łączyć wrażliwość społeczną oraz nowoczesne technologie z doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do biznesu. Ciężko pracujemy na miano lidera na rynku - nie byłoby to możliwe bez wsparcia naszych lojalnych współpracowników. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie tworzyć nowe produkty oraz usprawniać te, które oferujemy już od wielu lat i obsługiwać klientów na najwyższym poziomie.
Dziś możemy z dumą powiedzieć, że sami produkujemy większość oferowanych przez nas urządzeń, są one atestowane, a część z nich została także opatentowana. Dodatkowo nasze systemy filtracji wody są objęte wieloletnią gwarancją – nie boimy się jej dać, bo jesteśmy pewni swoich produktów.
Jako Spółka Global Water nieustannie inwestujemy w rozwój technologiczny oraz podniesienie jakości produkowanych urządzeń. Nasze magazyny to ponad 4 tysiące metrów powierzchni, zajętej przez systemy uzdatniania wody, które mogą poprawić również Twój komfort życia.
Ideologa Less Waste cały czas przyświeca naszym działaniom: wypełniacze do paczek pochodzą z recyklingu, a nasze kartony nie są jednorazowe – zawsze dajemy im drugie życie. Ograniczamy też zużycie folii stretch, posiłkując się innymi rozwiązaniami.
Nasze produkty można kupić nie tylko w Polsce – są one dostępne już w większości krajów europejskich i są tam oferowane przez podobne firmy: zaangażowane w poprawę zdrowia społeczeństwa oraz profesjonalnie obsługujące swoich klientów.
Mimo posiadania swojej linii produktów, chcemy oferować klientom szeroki zakres wyboru na najwyższym poziomie - dlatego jesteśmy oficjalnymi przedstawicielami największych światowych producentów takich jak Aqua Techniek, EcoWater, Kinetico czy Aquaphor.
Kupując tylko jeden z produkowanych przez nas filtrów do wody możesz całkowicie zrezygnować z zakupu wody w plastikowych butelkach. Oszczędzisz w ten sposób nie tylko naprawdę spory budżet, ale także przyczynisz się do poprawy zdrowia własnej rodziny i ochronisz nasze wspólne środowisko. Czy wiesz że przeciętna, trzyosobowa rodzina oszczędza w ten sposób ponad 1 152 plastikowe butelki rocznie?
Zdrowie, ekologia oraz oszczędność to główne atuty oferowanych przez nas produktów. Zapewniamy czystą wodę dziesiątkom tysięcy użytkowników i z przyjemnością powitamy Cię w gronie naszych klientów.

Global Water aktywnie działa w obszarach 

Produkcja

Najwyższej jakości filtry do wody z serii Global Water  

Dystrybucja

Posiadamy własne magazyny w Polsce dla maksymalnej dostępności

Import

Zagraniczne rozwiązania najlepszych producentów z całego świata

Eksport

Oddziały Global Water w Europie 

Serwis i motaż

Dedykowany oddział serwisantów dla klienta biznesowego i domowego

Grupy sprzedażowe

Uczestniczymy w grupach sprzedażowych największych światowych producentów 

Sprzedaż detaliczna

Własny kanał sprzedaży e-commerce oraz dedykowani konsultacji dla odbiorcy domowego  

Sprzedaż Hurtowa

Kanał sprzedaży dla odbiorcy hurtowego w Polsce i za granicą

Global Water to najlepsi dostawcy i zadowoleni klienci

kinetico_logo
aqua-techniek-logo
ecowater-logo
Aquaphor_logo
25 000
Zadowolonych klientów
30 000
Wysłanych zamówień
4.89/5
Ocena na Trusted Shops
Porozmawiaj z Ekspertami!
Nietypowy problem? Nie wiesz co wybrać?
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ