logo global water filtry do wody
SKLEP INTERNETOWY

Automat do wody gazowanej

Opublikowano: 7 marca 2022


Urządzenia do wytwarzania wody gazowanej w domu po sporym czasie przerwy wracają do łask. Ich nowoczesna odsłona sprawia, że uzyskana woda może mieć nie tylko zróżnicowane natężenie CO2, ale także idealną temperaturę zawsze indywidualnie dopasowaną do potrzeb konsumentów.

Szczególnie latem zainteresowanie gazowanymi napojami rośnie. Ze względu na wysokie temperatury pragnienie jest wtedy największe. Mówi się, że to woda najlepiej gasi pragnienie, ale jednak nie bez powodu tak często sięgamy po “bąbelki”. Ilekroć jednak podczas pobytu w domu zdarzyło się z rozczarowaniem stwierdzić, że nie ma w domu nic do picia. Możliwość uzyskania gazowanego napoju we własnym domu staje się zatem niezwykle kusząca.


Jak zrobić wodę gazowaną w domu?

Sposób na delektowanie się gazowaną wodą “własnej produkcji” jest banalnie prosty. Wystarczy nabyć urządzenie, które pozwoli na realizację tego pomysłu. Odpowiednio wyselekcjonowany dystrybutor pozwala na uzyskanie kilku rodzajów wody w zależności od potrzeb konsumenta. Jeszcze bardziej komfortowe podczas korzystania z tego typu urządzenia jest możliwość wyboru: wody filtrowanej, zarówno schłodzonej, jak i tej w temperaturze pokojowej, oprócz tego dostępna jest przede wszystkim woda filtrowana gazowana.

Niezwykłą dogodnością staje się możliwość wyboru także stopnia intensywności gazu w napoju. Dostępne na półkach sklepowych wody są zazwyczaj możliwe do zakupu jedynie w dwóch wariantach: gazowana i lekko gazowana. Różnią się one jednak w zależności od producenta i nie zawsze otrzymuje się pożądaną formę tej wody. Problemem może się także stać długi okres otwarcia napoju i szybkie wygazowanie się cieczy z powodu na nieodpowiednio szybkie opróżnianie butelki. Taki napój często jest niesmaczny i posiada charakterystyczny smak określany jako “wygazowany”. W przypadku dystrybutora niezwykle istotna jest kwestia pobierania odpowiedniej ilości wody, która zostanie niemal natychmiastowo spożyta. Jest to ważne, gdyż ogranicza się w ten sposób marnowanie tak niezbędnej do wszelkich procesów naturalnych wody.

Woda gazowana w domu z kranu

Odpowiednie narzędzie wyposażenia gospodarstwa domowego nie tylko doskonale sprawdza się w swojej roli, ale także idealnie komponuje się z resztą umeblowania. Warto zdecydować się na narzędzie do gazowania wody w domu, które będzie dawało wiele możliwości, ale również nie zaburzy estetyki całego wnętrza. Wiele dystrybutorów ma różne wielkości, ale istnieją także takie mieszczące się bezproblemowo do szafki kuchennej. Dlatego, to jak zrobić w domu wodę gazowaną, nie staje się już żadnym problemem. Nowoczesne technologie dostarczają nam tyle możliwości, że wiele codziennych czynności może stać się o wiele łatwiejszych z dnia na dzień. Odpowiednio dobrany dystrybutor będzie posiadał także kranik, na którym niczym ze zwykłego kranu będzie można wybrać odpowiadające nam parametry. Nie są to już pokrętła o kolorze czerwonym i niebieskim, ale jest to połączenie postępowej technologii z nowoczesnym designem. Wszystko to pozwala na uzyskanie idealnego napoju, który zgodnie z wolą będzie za każdym razem taki sam, bądź u osób lubiących eksperymenty - będzie się różnił. Rozwiązanie to pozwala na zaspokojenie pragnienia i różnych upodobań smakowych całej rodziny czy zespołu współpracowników. Uzupełnianie jest także niezwykle łatwe. Wystarczy wymienić nabój z dwutlenkiem węgla, a także zmienić wkład filtrujący wodę. Co więcej, urządzenie tego typu można podpiąć do różnego rodzaju systemów filtrujących wodę.

W trosce o zdrowie, a także ekologię

Tworzenie własnej wody gazowanej pozwala także na realizację zdrowszego odpowiednika do sklepowych wersji. Skład zauważalny na etykietach tego rodzaju napojów jest bardzo długi, a nieodzownie wiąże się z tym negatywny wpływ na nasze zdrowie. Oprócz tego sklepowe napoje znajdują się w plastikowych butelkach. Warto dbać o środowisko i nie generować jeszcze większych ilości plastiku. Szczególnie gdy rozwiązanie na posiadanie pysznej i zdrowej gazowanej wody i to w zupełnie ekologicznej wersji jest osiągalne na wyciągnięcie ręki. Warto zainwestować w swój komfort, a także zatroszczyć się przy okazji o środowisko.

Gazowana woda w domu

Gazowanie wody w domu sprawia, że mamy do niej dostęp natychmiast. Wystarczy dodać sok z ulubionych cytrusów czy innych owoców i uzyskany w ten sposób orzeźwiający napój może towarzyszyć nam każdego dnia. Nie należy jednak zapominać, że głównym źródłem płynów konsumowanych w ciągu dnia powinna być zwykła woda. Szczególnie powinni pamiętać o tym osoby, które zmagają się ze wzdęciami. Ograniczyć bądź nawet unikać spożycia wody gazowanej powinny osoby zmagające się z otyłością, refluksem żołądkowym, a także zespołem jelita drażliwego. Osoby bez przeciwwskazań natomiast z powodzeniem mogą rozkoszować się zarówno smakiem, jak i możliwościami dystrybutora wody gazowanej.

W naszym sklepie znajduje się dystrybutor wody gazowanej Family Drink, który spełnia wszystkie te wymagania, a korzystanie z jego możliwości jest łatwe i przyjemne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Porozmawiaj z Ekspertami!
Nietypowy problem? Nie wiesz co wybrać?
UMÓW BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ